Doprava zdarma

ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR

5 620,00 Kč
S DPH

Nejvyšší úroveň detekce padělků bankovek na trhu!

Detekce padělků bankovek moderním multi detekčním systémem pomocí Magnetického (MG) Ultrafialového (UV) a Infračerveného (IR) laserového optického detekčního systému a kontroly rozměru bankovky- Výherce nejlépe vybavené počítačky bankovek cena/výkon v roce 21, 22, 23.

Množství
SKLADEM

Nejvyšší úroveň detekce padělků bankovek na trhu!

Detekce padělků bankovek moderním multi detekčním systémem pomocí Magnetického (MG), Ultrafialového (UV) a Infračerveného (IR) laserového optického detekčního systému a kontroly rozměru bankovky- Výherce nejlépe vybavené počítačky bankovek cena/výkon v roce 21, 22, 23. Zajištění dokonalé ochrany proti padělaným nebo poškozeným bankovkám. Přizpůsobeno nejnovějším CZK bankovkám. Určeno pro všechny světové měny, bankovky a stravenky.

ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR nabízí jako jediný na trhu Hodnotové počítání bankovek. Nepočítá tedy pouze kusy, ale i hodnotu bankovky například zvolíte 200 Kč a počítačka vypočítá celkovou hodnotu, např. 5 x 200 Kč = 1000 Kč. Následně můžete změnit hodnotu bankovky a pokračovat v přičítání. Pokud si přejete počítat pouze kusy, stačí vypnout Hodnotové počítání.

POROVNÁNÍ S KONKURENCÍ

Hodnotové počítání bankovek

MG- Magnetická detekce

UV- Ultrafialové detekce

IR- Infra detekce

Záruka

ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR

ANO

ANO

ANO

ANO

3 roky

Konkurence č.1

NE- počítá jen kusy

NE

ANO

NE

2 roky

Konkurence č.2

NE- počítá jen kusy

NE

ANO

NE

2 roky

Hodnotové počítání Např. 5 x 200 Kč = 1000 Kč

Spolehlivost č.1- Rychlost 1000 bankovek za minutu a Záruka 3 roky 

Vysokorychlostní počítačka bankovek, dokáže spočítat až 300 bankovek, šeků a stravenek. Rychlost počítání  1 000 bankovek za minutu. Navržena pro všechny světové měny a stravenky. Motory a elektronické komponenty s vysokou životností. Záruka 3 roky!

Profi výbava již u základního modelu, přičítání bankovek a balíčkování

Rozměrný LCD displej vám přesně řekne, co potřebujete: počet počítaných bankovek -kusů i hodnoty a konkrétní nastavení detekce- UV, MG, IR , nastavení BATCH- balíčků a ADD přičítání do počtu.

Stiskněte jednoduše tlačítko ADD- přidat a počítačka automaticky navyšuje celkový počet počítaných kusů i hodnotu bankovek. Stiskněte BATCH- balíčkování a zadejte požadovaný počet bankovek a počítačka se automaticky pozastaví vždy, když tento balíček spočítá.

Funkce DD- Kontrola rozměru bankovky- Ztratila se Vám v balíčku menší bankovka? Žádný problém, počítačka bankovek odhalí menší hloubku bankovky v balíčku.

-Externí displej v balení, Štětec na čištění od prachu.

2550

Data

Doporučený1 produkt
Rychlost počítání 1000 bankovek za minutu
Doporučený2 produkt
Unikátní hodnotové počítání bankovek!
Doporučený3 produkt
Detekce padělků: MG, UV, IR, rozměr bankovek
Doporučený4 produkt
Balíčkování a přičítání do počtu
Doporučený5 produkt
Kontrola rozměru bankovky
Doporučený5 produkt
Záruka 3 roky

Konkrétní reference