Doprava zdarma

ProfiBANKER 2550 UV

5 620,00 Kč
S DPH

Nejvyšší úroveň detekce padělků bankovek na trhu!

Detekce padělků bankovek moderním multi detekčním systémem pomocí Ultrafialového (UV) a Infračerveného (IR) laserového optického detekčního systému a kontroly rozměru bankovky- Výherce nejlépe vybavené počítačky bankovek cena/výkon v roce 2018, 2019, 2020.

Množství
SKLADEM

Nejvyšší úroveň detekce padělků bankovek na trhu!

Detekce padělků bankovek moderním multi detekčním systémem pomocí Ultrafialového (UV) a Infračerveného (IR) laserového optického detekčního systému a kontroly rozměru bankovky- Výherce nejlépe vybavené počítačky bankovek cena/výkon v roce 2018, 2019, 2020. Zajištění dokonalé ochrany proti padělaným nebo poškozeným bankovkám. Přizpůsobeno nejnovějším CZK bankovkám. Určeno pro všechny světové měny, bankovky a stravenky.

Spolehlivost č.1- Rychlost 1000 bankovek za minutu a Záruka 3 roky 

Vysokorychlostní počítačka bankovek, dokáže spočítat až 300 bankovek, šeků a stravenek. Rychlost počítání   1 000 bankovek za minutu. Navržena pro všechny světové měny a stravenky. Motory a elektronické komponenty s vysokou životností. Záruka 3 roky!

Profi výbava již u základního modelu, přičítání bankovek a balíčkování

Rozměrný LCD displej vám přesně řekne, co potřebujete: počet počítaných bankovek -kusů a konkrétní nastavení detekce- UV, IR , nastavení BATCH- balíčků a ADD přičítání do počtu.

Stiskněte jednoduše tlačítko ADD- přidat a počítačka automaticky navyšuje celkový počet počítaných kusů bankovek. Stiskněte BATCH- balíčkování a zadejte požadovaný počet bankovek a počítačka se automaticky pozastaví vždy, když tento balíček spočítá.

Funkce DD- Kontrola rozměru bankovky- Ztratila se Vám v balíčku menší bankovka? Žádný problém, počítačka bankovek odhalí menší hloubku bankovky v balíčku.

-Externí displej v balení, Štětec na čištění od prachu

3D foto zde vpravo - Product's 360 View 

Data

Doporučený1 produkt
Rychlost počítání 1000 bankovek za minutu
Doporučený2 produkt
Detekce padělků: UV detekce
Doporučený3 produkt
Vhodné pro všechny měny a stravenky
Doporučený4 produkt
Balíčkování a přičítání do počtu
Doporučený5 produkt
Kontrola rozměru bankovky
Doporučený5 produkt
Záruka 3 roky

Konkrétní reference

Product's 360 View
0%