Doprava zdarma

ProfiBANKER 5110 Hodnotová MIX

9 998,00 Kč
S DPH

Hodnotová počítačka bankovek

Profesionální počítačka bankovek s funkcí hodnotového počítání bankovek. ProfiBANKER 5110 MG-UV-IR počítá hodnotu bankovek (Mix) u měn CZK, EUR, GBP, (PLN). Kapacita zásobníku je navýšena až na 500 bankovek! Vhodná pro všechny světové měny a stravenky.

Množství
SKLADEM

Hodnotová počítačka bankovek

Profesionální počítačka bankovek s funkcí hodnotového počítání bankovek. ProfiBANKER 5110 MG-UV-IR počítá hodnotu bankovek (Mix) u měn CZK, EUR, GBP, (PLN). Kapacita zásobníku je navýšena až na 500 bankovek! Vhodná pro všechny světové měny a stravenky.

POROVNÁNÍ S KONKURENCÍ

Hodnotové počítání bankovek

MG- Magnetická detekce

UV- Ultrafialové detekce

IR- Infra detekce

Záruka

ProfiBANKER 5110 MG-UV-IR

ANO

ANO

ANO

ANO

3 roky

Konkurence č.1

NE- počítá jen kusy

NE

ANO

NE

2 roky

Konkurence č.2

NE- počítá jen kusy

NE

ANO

NE

2 roky

Hodnotové počítání Např. 5 x 1000 Kč, 2 x 500 Kč, 2x 200 Kč  = 6400 Kč

Číslo.1 v ochraně proti padělkům

Vícebodové senzory chrání před padělanými a poškozenými bankovkami. Detekce před padělky díky několika detekčním prvkům: Magnetismus (MG), Ultrafialový (UV), Infračervený (IR) průsvit bankovky a také kontrola menší bankovky (DD). Při zachování jednoduchého ovládání přístroje, budete chráněni na nejvyšší možné úrovni!

Velký LCD displej a funkce:

ProfiBANKER 5110 je vybaven funkcemi počítání hodnoty u mixu bankovek, sortování jedné bankovky v balíčku, počítání kusůpřidávání do počtu a dávkování- balíčky.

Všechny funkce jsou zobrazeny na přehledném displeji. Jednoduše počítá s automatickým nebo manuálním startem. A další skvělé funkce, jako je přičítání celkového počtu kusů a dávkování- balíčky při počítání dávek můžete zadat od 1-999 ks (automatické zastavení na nastavené hodnotě balíčku). Sortování jedné bankovky v balíčku.

Vysokorychlostní počítačka bankovek

ProfiBANKER 5110 počítá bankovky vysokou rychlostí 1000 bankovek / minutu. Kapacita zásobníku je navýšena až na 500 bankovek! Vhodná pro všechny světové měny a stravenky.

Záruka 3 roky, Doprava Zdarma 

Rozměry: 262mm x 310mm x 188mm    Váha:  5,8kg

5110

Data

1.
Hodnotové počítání, MIX bankovek
2.
Rychlost počítání 1000 bankovek za minutu
3.
Detekce padělků: MG, UV, IR, rozměr bankovek
4.
Balíčkování a přičítání do počtu
5.
Vhodné pro všechny měny a stravenky
5.
Záruka 3 roky

Konkrétní reference