hh      

cz.jpg 

ProfiBANKER s.r.o.
Příčná 1892/4
110 00 Praha 1
Tel: +420722919902

Email: [email protected]

IČO: 04471580

DIČ: CZ04471580

plátce DPH

O nás

Společnost ProfiBANKER je lídrem na trhu bankovní techniky, díky vyspělým technologiím a dlouhému vývoji v oblasti odhalování padělků. Úspěšně jsme absolvovali test ECB v Evropské centrální bance a máme více než 1 000 000 spokojených zákazníků po celém světě. Vyvinuli jsme moderní technologie pro detekci padělaných a poškozených bankovek. Zakládáme si na perfektní komunikaci s našimi zákazníky, nejlepší ceně na trhu, dopravě zdarma a maximální výbavě u každého modelu, abychom chránili Vaše peníze.

Vracíme nazpět

Za každou 1 objednávku- pomáháme zdravotně postiženým, znevýhodněným nebo lidem bez domova. Děkujeme!

Reference:

Pavel B.

Na doporučení jsem koupil počítačku bankovek ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR. Počítačka je rychlá, spolehlivá a dobře vybavená na ochranu před padělky v kategorii do 5000 Kč s DPH. Doporučuji!

Anna L.

V naší společnosti používáme několik modelů od ProfiBANKER. Za 5 let nebyl žádný problém a počítačky bankovek nás několikrát zachránili před padělanými bankovky. Velmi doporučuji. Skvělá cena a komunikace.

David A.

Skvělý lidský přístup a perfektní produkt za tuto cenu.

Účetní společnost 

V naší účetní společnosti používáme 50 modelů od f. ProfiBANKER. Jsme vybaveni počítačkami bankovek pro počítání kusů i pro počítání hodnoty - model ProfiBANKER 9110. Za 2,5 roku nebyl žádný problém, jen obyčejné čištění prachu. To nám pomohlo omezit odhalování padělaných nebo poškozených bankovek. Koupil bych je znovu.