cms-img cms-img

ProfiBANKER team

ProfiBANKER je lídrem na globálním trhu s bankovními technologiemi, díky své vyspělé technologii a mnohaletému technickému vývoji pro detekci padělků. Úspěšně jsme prošli testem ECB u Evropské centrální banky a máme více než 1 000 000 spokojených zákazníků po celém světě. Vyvinuli jsme nejmodernější technologie pro odhalování padělaných a poškozených bankovek. Vždy můžete očekávat perfektní přístup k zákazníkům, nejlepší ceně na trhu, dopravě zdarma a maximálnímu vybavení všech modelů, abychom chránili vaši hotovost.

Dáváme nazpět: Za každou objednávku pomáháme postiženým, lidem bez domova, zvířatům a dětem. Děkujeme :)

cms-img

Reference:

Pavel H.

Na doporučení jsem zakoupil počítačku bankovek RelaxOn. Počítačka bankovek je rychlá, spolehlivá a skvěle vybavená před padělky v kategorii do 5000 Kč bez DPH. Mohu doporučit!

Anna L.

V naší společnosti používáme několik modelů od firmy ProfiBANKER. Za 5 let nebyl žádný problém a počítačky bankovek nás několikrát zachránili před padělky. Velice doporučuji. Skvělá cena a komunikace.

Michaela S.

Skvělý lidský přístup a perfektní výrobek za tuto cenu. Doporučuji.

David M.

Používáme 50 modelů od značky RelaxOn v naší účetní společnosti. Jsme vybaveni počítačky bankovek na počítání kusů, tak hodnotové počítání model 9110. Po dobu 2,5 roku nebyl žádný problém, jen běžné čištění od prachu. Velice nám to pomohlo redukovat odhalení padělaných nebo poškozených bankovek. Zakoupil bych pro naší společnost znovu.