Doprava zdarma

ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR PLUS

7 493,00 Kč
S DPH

Nejvyšší úroveň detekce padělků bankovek na trhu!

Detekce padělků bankovek moderním multi detekčním systémem pomocí Magnetického (MG), Ultrafialového (UV) a Infračerveného (IR) laserového optického detekčního systému a kontroly rozměru bankovky- Výherce nejlépe vybavené počítačky bankovek cena/výkon v roce 21, 22, 23.

Množství
SKLADEM

Nejvyšší úroveň detekce padělků bankovek na trhu!

Detekce padělků bankovek moderním multi detekčním systémem pomocí Magnetického (MG), Ultrafialového (UV) a Infračerveného (IR) laserového optického detekčního systému a kontroly rozměru bankovky- Výherce nejlépe vybavené počítačky bankovek cena/výkon v roce 21, 22, 23. Zajištění dokonalé ochrany proti padělaným nebo poškozeným bankovkám. Přizpůsobeno nejnovějším CZK bankovkám. Určeno pro všechny světové měny, bankovky a stravenky.

-Model PLUS je oproti modelu 2550 MG-UV-IR vybavený vylepšeným druhem senzorů pro odhalování padělků-

ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR nabízí jako jediný na trhu Hodnotové počítání bankovek. Nepočítá tedy pouze kusy, ale i hodnotu bankovky například zvolíte 200 Kč a počítačka vypočítá celkovou hodnotu, např. 5 x 200 Kč = 1000 Kč. Následně můžete změnit hodnotu bankovky a pokračovat v přičítání. Pokud si přejete počítat pouze kusy, stačí vypnout Hodnotové počítání.

POROVNÁNÍ S KONKURENCÍ

Hodnotové počítání bankovek

MG- Magnetická detekce

UV- Ultrafialové detekce

IR- Infra detekce

Záruka

ProfiBANKER 2550 MG-UV-IR

ANO

ANO

ANO

ANO

3 roky

Konkurence č.1

NE- počítá jen kusy

NE

ANO

NE

2 roky

Konkurence č.2

NE- počítá jen kusy

NE

ANO

NE

2 roky

Hodnotové počítání Např. 5 x 200 Kč = 1000 Kč

Spolehlivost č.1- Rychlost 1000 bankovek za minutu a Záruka 3 roky 

Vysokorychlostní počítačka bankovek, dokáže spočítat až 300 bankovek, šeků a stravenek. Rychlost počítání  1 000 bankovek za minutu. Navržena pro všechny světové měny a stravenky. Motory a elektronické komponenty s vysokou životností. Záruka 3 roky!

Profi výbava již u základního modelu, přičítání bankovek a balíčkování

Rozměrný LCD displej vám přesně řekne, co potřebujete: počet počítaných bankovek -kusů i hodnoty a konkrétní nastavení detekce- UV, MG, IR , nastavení BATCH- balíčků a ADD přičítání do počtu.

Stiskněte jednoduše tlačítko ADD- přidat a počítačka automaticky navyšuje celkový počet počítaných kusů i hodnotu bankovek. Stiskněte BATCH- balíčkování a zadejte požadovaný počet bankovek a počítačka se automaticky pozastaví vždy, když tento balíček spočítá.

Funkce DD- Kontrola rozměru bankovky- Ztratila se Vám v balíčku menší bankovka? Žádný problém, počítačka bankovek odhalí menší hloubku bankovky v balíčku.

-Externí displej v balení, Štětec na čištění od prachu

2550

Data

Doporučený1 produkt
Rychlost počítání 1000 bankovek za minutu
Doporučený2 produkt
Unikátní hodnotové počítání bankovek!
Doporučený3 produkt
Vylepšený software, víceprvková detekce bankovek
Doporučený4 produkt
Detekce padělků: MG, UV, IR, rozměr bankovek
Doporučený5 produkt
Balíčkování a přičítání do počtu
Doporučený5 produkt
Záruka 3 roky

Konkrétní reference