Doprava zdarma

ProfiBANKER 9110 Hodnotová Mix

24 989,00 Kč
S DPH

Mix bankovek, prvotřídní detekce padělků a rychlé počítání

ProfiBANKER 9110 umožňuje hodnotové počítání bankovek. Můžete počítat libovolný mix bankovek zvolené měny. Report zobrazí celkovou částku a počet kusů u každé nominální hodnoty. Vhodné pro měny CZK  USD, GBP, EUR, PLN, HUF a dalších měn podle Vašich požadavků. Hodnotové počítání nebylo nikdy jednodušší! 

Množství
SKLADEM

Mix bankovek, prvotřídní detekce padělků a rychlé počítání

ProfiBANKER 9110 umožňuje hodnotové počítání bankovek. Můžete počítat libovolný mix bankovek zvolené měny. Report zobrazí celkovou částku a počet kusů u každé nominální hodnoty. Vhodné pro měny CZK, USD, GBP, EUR, PLN, HUF a dalších měn podle Vašich požadavků. Hodnotové počítání nebylo nikdy jednodušší! 

Možnost přičítání do počtu, balíčkování bankovek- zvolíte požadovaný balíček a počítačka se automaticky zastaví u dosaženého počtu kusů.

Sortování druhé nominální hodnoty- Přejete si vyloučit druhou nominální hodnotu z balíčku bankovek? Žádný problém s ProfiBANKER 9110. Počítačka oskenuje první počítanou bankovku, při rozpoznání jiné bankovky v balíčku se automaticky zastaví pro její odejmutí.

Ochráníme Vás před padělky!

Víceprvková ochrana před padělky a Certifikace ECB Bankou (Evropská centrální banka) aktualizovaná na nejnovější bankovky u každé světové měny. 

Senzory a skener bankovek Vás bezpečně ochrání před padělky a poškozenými bankovky. Nejnovější software a technologie pro rozpoznání padělků.

Víceprvkový skener bankovek technologií UV- detekce ultrafialových prvků, MG- detekce magnetických prvků, IR- detekce infračervených prvků, 3D- detekce rozměrů bankovky

ProfiBANKER 9110 = Přehledný velký barevný displej

Užívejte si krásně přehledný barevný LCD displej. Zobrazí celkovou počítanou hodnotu, Report- celkovou hodnotu a kusy u každé bankovky, balíčkování, přičítání celkové hodnoty, nastavení citlivosti detekce a hodiny. ProfiBANKER 9110- to jsou vždy nejnovější technologie. 

Tiskárna pro účetní výčetku 

Připojte termotiskárnu pro Vaší přehlednost počítání. Tisk na termo papír- počet kusů bankovek, celková hodnota. Datum a čas tisku výčetky. (externí příslušenství)

9110

Data

1.
Hodnotové počítání, MIX bankovek
2.
Rychlost počítání od 600 do 1900 bankovek za min
3.
Detekce padělků: MG, UV, IR, CIS
4.
Pro měny: CZK, EUR, USD, HUF, PLN a více
5.
Certifikace Evropskou Národní bankou

Konkrétní reference