Doprava zdarma

ProfiBANKER 9150 MG-UV-IR-CS

29 995,00 Kč
S DPH

Mix bankovek, prvotřídní detekce padělků a rychlé počítání

ProfiBANKER 9150 umožňuje hodnotové počítání bankovek. Můžete počítat libovolný mix bankovek zvolené měny. Report zobrazí celkovou částku a počet kusů u každé nominální hodnoty. Vhodné pro měny CZK, USD, EUR, GBP, PLN, HUF a dalších měn podle Vašich požadavků. Hodnotové počítání nebylo nikdy jednodušší! 

Množství
NA DOTAZ

Mix bankovek, prvotřídní detekce padělků a rychlé počítání

ProfiBANKER 9150 umožňuje hodnotové počítání bankovek. Můžete počítat libovolný mix bankovek zvolené měny. Report zobrazí celkovou částku a počet kusů u každé nominální hodnoty. Vhodné pro měny CZK, USD, EUR, GBP, PLN, HUF a dalších měn podle Vašich požadavků. Hodnotové počítání nebylo nikdy jednodušší! 

Výhoda modelu 9150 oproti modelu 9110 je v druhé přihrádce na vytříděné bankovky a interní termotiskárna. Ušetříte náklady za pořízení termotiskárny.

Druhá přihrádka: Při počítání nebo sortování jedné bankovky, se počítačka nezastaví jako model 9110, ale plynule pokračuje v počítání a vytřídí bankovky do horní přihrádky.

Možnost přičítání do počtubalíčkování bankovek- zvolíte požadovaný balíček a počítačka se automaticky zastaví u dosaženého počtu kusů.

Sortování druhé nominální hodnoty- Přejete si vyloučit druhou nominální hodnotu z balíčku bankovek? Žádný problém s ProfiBANKER 9150. Počítačka oskenuje první počítanou bankovku, při rozpoznání jiné bankovky v balíčku, jí automaticky vytřídí do horní přihrádky.

Ochráníme Vás před padělky!

Víceprvková ochrana před padělky a Certifikace ECB Bankou (Evropská centrální banka) aktualizovaná na nejnovější bankovky u každé světové měny. 

Senzory a skener bankovek Vás bezpečně ochrání před padělky a poškozenými bankovky. Nejnovější software a technologie pro rozpoznání padělků.

Víceprvkový skener bankovek technologií UV- detekce ultrafialových prvků, MG- detekce magnetických prvků, IR- detekce infračervených prvků, 3D- detekce rozměrů bankovky

ProfiBANKER 9150 = Přehledný velký barevný displej

Přehledný barevný LCD displej. Zobrazí celkovou počítanou hodnotu, Report- celkovou hodnotu a kusy u každé bankovky, balíčkování, přičítání celkové hodnoty, nastavení citlivosti detekce a hodiny. 

Tiskárna pro účetní výčetku 

Integrovaná termotiskárna v horní části přístroje. Tisk na termo papír- počet kusů bankovek, celková hodnota. Datum a čas tisku výčetky.

Data

Doporučený1 produkt
Hodnotové počítání, MIX bankovek
Doporučený2 produkt
Certifikace Evropskou Národní bankou
Doporučený3 produkt
Detekce padělků: MG, UV, IR, CIS, 3D
Doporučený4 produkt
Druhá přihrádka na bankovky, Integrovaná tiskárna
Doporučený5 produkt
Záruka 2 roky

Konkrétní reference